Witamy na stronie internetowej firmy NAPMED

Dzięki Państwa zaufaniu od 1989r. zbudowaliśmy pozycję zyskując renomę zarówno na rynku lokalnym jak i na terenie całej Polski. Niewątpliwą zaletą firmy NAPMED jest umiejętność szybkiego reagowania na indywidualne potrzeby klientów.
Dobra cena idzie zawsze w parze z najwyższą jakością. Nasze motto brzmi:

Jeśli priorytety Klientów nie są naszymi priorytetami, nie mamy żadnych priorytetów.

Każde przedsięwzięcie traktowane jest przez nas indywidualnie i dopasowane do oczekiwań i wymogów Zleceniodawcy.

Etyka biznesowa, rzetelność i elastyczne podejście do Klienta sprawiają, że wynikiem współpracy jest w pełni satysfakcjonujący produkty najwyższej jakości.

Jesteśmy przedstawicielem sprzętu medycznego liderów światowych. Zadowolenie klientów i własny ponad 25 letni park serwisowy umożliwiły szybki rozwój naszej firmy.

W naszej ofercie można znaleźć wiele urządzeń stanowiących kompletne wyposażenie gabinetów stomatologicznych, szpitali i klinik.

Posiadamy również bogatą ofertę unitów stomatologicznych produkowanych w wielu konfiguracjach i wielu wersjach wyposażenia.

Podejmując z nami współpracę zyskujecie Państwo pewnego i rzetelnego partnera, oferującego produkty najwyższej, jakości których poziom, jakości i wykonania spełnia wszystkie wymogi, standardy i dyrektywy Unii Europejskiej.

z poważaniem

grupa NAPMED